پرورش در پشت سدها

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پرورش در پشت سدها یا دریاچه ها و مکان یابی قفس ها

با توجه به گستردگی و استعداد سدهای کشور می توان این نوع پرورش نوین را در سطح کشور گسترش داد در این نوع پرورش شما نیاز دارید 1.5 تا 2 برابر ارتفاع تورها آب در زیر قفس داشته باشید تا فضولات به درون آن وارد شود، قفس ها برای غذادهی و تمیز کردن باید قابل دسترس باشند پس از آن با بررسی مکان انتخابی و استعداد آب چنانچه قفس ها در کنار هم یا در چند ردیف واقع شوند شاید نیاز به استفاده از انواع هواده ها داشته باشید البته همه چیز بستگی به حرکت لایه ای آب و و ضعیت سد مورد نظر دارد به یاد داشته باشید قفس ها نباید در نواحی پوشیده شده از گیاهان و بسترهای علفی واقع شوند همچنین مهار قفس ها نیز بستگی به توپوگرافی بستر سد دارد.

طراحی و ساخت سایت پرورش :

  1. انتخاب محل
  2. استقرار قفس ها
  3. اسکله
  4. مکانی جهت راه رفتن در کنار یا روی قفس ها
  5. مکانی جهت تهیه و نگهداری خوراک

اجزای قفس

  1. اقلام مورد نیاز برای ساخت اسکلت اصلی به نوع سازه بستگی دارد
  2. تور در اندازه ها و جنسیت مختلف
  3. حلقه ها یا قسمتهای اتصال دهنده
  4. طناب ها و ابزارهای مهار کننده از جمله لنگرها
  5. شکل و اندازه به شرایط منطقه، گونه مورد نظر ذخیره سازی، میزان ذخیره سازی، میزان تولید و ... بستگی دارد.

 

خرید ماهیان از تولید کنندگان معتبر

ماهیان خود را از تولیدکنندگان معتبر و با گواهی سلامت و تاییدیه های دامپزشکی خریداری نمایید. زیرا آنها بهترین تخم های چشم زده را خریداری و از با کیفیت ترین خوراک ها جهت پرورش استفاده می کنند. چنانچه پرورش دهندگان از واسطه گران یا عمده فروشان ناشناس ماهیان را خریداری کنند حتماً دچار نقصان یا خسارت می شوند.

هرگز ماهیانی را که از سلامتی آنها مطمئن نیستید خریداری نفرمایید

آنچه برای شما فراهم کرده‌ایم

این وب‌سایت به منظور معرفی محصولات و توانمندی‌های مجموعه باتیس با هدف ارائه مستقیم به فعالان این حوزه اعم از تولید کننده و مصرف کننده، راه اندازی شده است. چنانچه محصولی تولید میکنید یا قصد خرید محصول یا تجهیزات خاص به ویژه تجهیزات لازم برای پرورش ماهی در قفس دارید، ما برای شما بهترین پیشنهاد را داریم. کافی است فرم درخواست مشاوره یا درخواست خرید و فروش را تکمیل و ارسال فرمایید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی : تهران، میدان امام حسین، خیابان خواجه نصیر کوچه حسینی پلاک1 طبقه اول

تلفکس : 77603598-021